Bramy uchylne a rozbudowana oferta firmy

Parasole
Napisał: Julia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nieomal każdy facet marzył swego czasu o osobistym samochodzie. Młodzi chłopcy satysfakcjonują się choćby Fiatem 126p za parę setek lub Cienkusiem. Starsi, i co się z tym wiąże bardziej zamożni kierowcy śnią o Alfa Romeo lub Lamborgini. Bez względu na to jak obfitą mamy sakwę i jaki wóz chcemy nabyć potrzeba nam miejsca na jego przechowywanie. Nieliczni szczęśliwcy w polskich zatłoczonych miastach mogą liczyć na miejsce do parkowania w rozsądnej odległości od mieszkania.

Bywa też tak, że zamieszkujemy w małej miejscowości, gdzie po prostu nie ma ogólnodostępnego parkingu. Karoserię czy podwozie szybko atakuje rdza, guma wchodząca w skład opon traci kluczowe parametry, maleje też niezawodność układu napędowego. Z czego wynika podstawowy wniosek, iż auto musimy parkować w garażu. Duże znaczenie dla większości osób ma też sposób, w jaki brama jest otwierana. Jeśli ceni się komfort, warto zastanowić się nad produktem, którym są bramy wyposażone w napęd, obsługiwane stosownym pilotem.

Dzięki temu nie trzeba będzie wychodzić z auta, aby otworzyć bramę i umieścić samochód w garażu. Napęd elektryczny mają aktualnie bramy rolowane. W przypadku pozostałych bram konieczne jest jego zamontowanie, co również trzeba wziąć pod uwagę wybierając najlepszy dla siebie produkt (zobacz tutaj). Obok garaży metalowych, do kupienia są też obiekty wykonane z drewna, betonu czy płyt warstwowych (kombinacji blachy i ocieplenia). Naturalnie tego rodzaju garaże mogą mieć różne rozmiary.

W zależności od naszych warunków pomieszczą jedno lub więcej samochodów, mogą również zapewniać dodatkową powierzchnię z przeznaczeniem np. na składzik narzędzi do ogrodu. Nabywca może też dobrać różnego rodzaju wyposażenie dodatkowe, podnoszące funkcjonalność garażu.
Garaż
Napisał: Kevin Dooley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niezależnie od rodzaju, wszystkie gotowe garaże mają wiele pozytywnych cech. Przede wszystkim, ich ustawienie i przygotowanie do użytku jest realizowane w bardzo krótkim czasie, czasem wystarczy zaledwie parę godzin.

Czas ten obejmuje zarówno transport, jak i instalację garażu przez zespół fachowców. Co równie ważne, takie rozwiązanie cechuje też stosunkowo niewielki koszt, zwłaszcza w porównaniu do obiektów murowanych. Kolejny plus gotowych garaży to możliwość ich przesunięcia, gdyby dotychczasowa lokalizacja przestała nam z jakichś względów odpowiadać. Dzięki temu w razie czego stosunkowo łatwo też można taki obiekt sprzedać innej osobie. Co więcej, gotowe garaże są wystarczająco stabilne i trwałe, z pewnością więc będą długo służyć. Gotowe garaże to absolutnie nowoczesne i faktycznie ciekawe produkty. Tak więc, jeśli jesteśmy posiadaczem samochodu i chcemy jak najdłużej utrzymać go w doskonałym stanie, wtedy lepiej zainwestować w garaż. Gotowe garaże są tu dobrą alternatywą dla typowych, murowanych obiektów, dlatego warto się nimi zainteresować (poznaj dodatkowe informacje).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-11 06:00:09
Tagi: samochód, Auto, produkt, transport, nowoczesne