Wybieramy poduszki do naszego ogrodu

ogród zimowy
Napisał: Reynaers Polska
Na podstawie: Reynaers Polska
Majówka coraz bliżej, a wraz z nią inauguracja sezonu niekończących się biesiad w ogrodzie. Bo chyba nie ma dogodniejszego miejsca na weekendowy odpoczynek i spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Spędzanie czasu w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy podwieczorek przy dobrej pogodzie celebrujemy wiele godzin. Podczas gdy nasze pociechy bawią się piłką czy grają w badmintona mamy wreszcie czas, by usiąść wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, wystawić twarz do słońca lub przejrzeć gazetę albo po prostu uciąć sobie regenerująca drzemkę.

Spotkania z przyjaciółmi stają się bardziej bezpośrednie, a my możemy im zaserwować proste dania – kanapki, sałatki, tarty owocowe. Te nieskomplikowane dania sprawią, że jedzenie w ogrodzie stanie się dla wszystkich olbrzymią frajdą.
Kolekcja tkanin Loneta
Napisał: Dekoria
Na podstawie: Dekoria
Imprezy ze znajomymi stają się bardziej na luzie, a my możemy im zaserwować proste dania – kanapki, sałatki, ciasta owocowe. Te lekkie dania sprawią, że jedzenie w ogrodzie stanie się dla wszystkich olbrzymią frajdą.Komfort relaksu na łonie natury zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są uroczym i praktycznym elementem wyposażenia mebli ogrodowych.

Możemy położyć je na fotele ogrodowe, leżaki czy szezlongi, umocować je na siedzonkach huśtawek dziecięcych lub po prostu – jeśli mają większe rozmiary – rozłożyć je wprost na trawie zamiast koca.
Napisał: Materiały prasowe
Rewelacyjna, znacznie odróżniająca się na tle pozostałych gatunków pościel wełniana (http://www.iltex.pl/produkty/posciel/welniana/) jest doskonałym nakryciem na zimę. Rewelacyjnej jakości materiały, które zostały specjalnie wyselekcjonowane do stworzenia ciepłych pościeli dla całej rodziny, to lata pracy wspaniałych ekspertów. Czysta żywa wełna merynosa, a także fuzja w obrębie tego gatunku mogą sprawić, że poczujesz się jak otulony w miękką, ciepłą, pokrywę.

Wiele dostępnych wielkości kołder, poduszek i prześcieradeł poruszy serca klientów. Z pewnością zapragniesz takiej pościeli i Ty! Liczba rozmiarów, form i wzorów jest oczywiście ogromna. Z powodzeniem dobierzemy poduszki pod względem designu do naszych mebli oraz architektury domu. Nie trzeba się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek da się bez problemu ściągnąć i wyprać.

Bądźmy więc kreatywni i decydujmy się na pełne życia barwy, które sprawią, że nasz ogród stanie się radosny. Dzięki możliwości szycia poduszek na zamówienie z łatwością odmienimy nasze stare meble ogrodowe bez dużych nakładów finansowych. Praktycznym pomysłem na plażę jest zakup przenośnych poduch wraz z kolorowym parawanem, który zapewni nam intymność na tłocznej plaży, a jednocześnie ogromną wygodę. Dobierając kolory, decydujmy się na wzory marynarskie i jasne barwy, aby na poduszce dobrze prezentowała się nasza opalenizna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-11 06:00:11
Tagi: komfort, grill, leżak, ogrodowe, wełna, meble ogrodowe