Jak zwiększyć bezpieczeństwo własnego domu?

rolety antywłamaniowe
Na podstawie: commons.wikimedia.org
rolety okienneRolety okienne też służyły za ozdobę Z całą pewnością większe bezpieczeństwo w domu działa odstraszająco. To akurat pewnik. Nawet jeśli przestępca będzie niejako ambitny, najzwyczajniej w świecie nie będzie sobie radził z zabezpieczeniami! Jeżeli rozpoczęła się moda na montowanie materiałowych rolet ludzie rozpoczęli się dokładnie zastanawiać, w jakim muszą być one kolorze, tak by pasowały do wystroju wnętrza, ale jednocześnie, aby wspaniale chroniły przed słońcem. Rolety okienne mogły być gładkie, albo miały szansę mieć wypukłości, które formowały się w przeróżne wzory, a wszystko po to,aby zachwycić jak największą grupę klientów.

Malutkie, duże, swobodnie zwisające, jak i takie, które były przytrzymywane przez odpowiednie szyny, by ciągle dobrze dolegały do ram okiennych, były wspaniałą ozdobą naszych okien, ale producenci obmyślili coś jeszcze fantastyczniejszego.
rolety antywłamaniowe
Na podstawie: commons.wikimedia.org
Weźmy choćby pod uwagę popularne rolety antywłamaniowe. Powodują one, że znacznie rośnie bezpieczeństwo domu. Naturalnie skoro można w krótkim czasie złamać zabezpieczenie w bardzo drogim samochodzie, i tak nie można założyć, że z naszymi roletami nie będzie tak samo.

Jednak im porządniejsze rolety, tym niewątpliwie powiększa się poziom naszego bezpieczeństwa. I właśnie dlatego sytuacja jest taka, iż człowiek, który myśli o własnej rodzinie, bez wątpienia musi zwrócić uwagę na kwestię rolet. Chociaż nie chodzi tutaj tylko o rolety. Już wszyscy wiemy, iż istnieje takie coś jak fototapety, drukowane jest ujęcie, które potem może być przyklejone na ścianę.

Ale teraz wykonawcy rolet okiennych zaproponowali nam takie coś jak fotorolety (zobacz jak udekorować okna: propozycje od Fivaro). Po prostu wybrana przez nas fotografia, zaproponowana w galerii producenta, lub zrobiona przez nas jest drukowana na roletę okienną. Kiedy zasłaniamy okno zamiast nudnego, jednolitego koloru posiadamy niesamowity obraz, który może przedstawiać las, morze albo cokolwiek kolejnego, co sobie wybraliśmy. Im mocniej będzie świeciło słońce, tym nasze zdjęcie będzie lepiej widoczne i wyraźne, i odwrotnie, kiedy w nocy my zapalimy światło, zdjęcie będzie widoczny z ulicy.

Możemy takie niesamowite rolety zakupić do mieszkania, lub do przedsiębiorstwa, dopasowując ich wygląd do tego co oferujemy. Niejednokrotnie trzeba ryzykować i skorzystać z czegoś, co dopiero się zjawiło na rynku. Kupienie takowych fotorolet sprawi, iż nasze okno nie będzie się zdawało już ponure i bez wyrazu, a wręcz na odwrót, zamiast okien możemy posiadać wspaniały obraz, który będzie tym piękniejszy im mocniej będzie świeciło słońce przed którym będziemy próbowali się osłonić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-17 07:38:01
Tagi: bezpieczeństwo, rolety, wzory, ozdoby, rodzina, fotorolety