Betafence

na drabinie
Napisał: Bud Ellison
Na podstawie: http://www.flickr.com
Drabiny bywają nieraz użyteczne w ogromu pracach. Jak jednak je kupować, aby posiadać gwarancje jakości? Cóż, najlepiej najlepiej przyjrzeć się ich propozycjom jak również mieć świadomość do czego poszczególny model drabiny będzie wykorzystywany. Potrzeba tu pomyśleć choćby o zakupie czegoś takiego jak ciekawe drabiny teleskopowe lub także ich aluminiowe odpowiedniki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są na przykład systemy ogrodzeniowe takiej jak tutaj. Są to gotowe komplety, które się składają z bram, furtek i przęseł, a poza tym obejm oraz łączników, czyli wszystkiego co potrzebne będzie do montażu.

Dzięki budowie modułowej można je postawić dużo prościej niż ogrodzenia tradycyjne. Po pierwsze rusztowania elewacyjne. Jak sama nazwa mówi stosuje się je do odświeżania elewacji budynków. Ich konstrukcję w pionie stanowią solidne ramy między którymi instaluje się różnej powierzchni pola. Zwykle to żerdzie przykryte platformami metalowymi albo deskami, choć coraz częściej odrzuca się drewno.

Montowane śrubami metalowe platformy są o wiele bardziej stabilne i bezpieczne.
www.arad.pl
Betafence jest liderem na całym świecie, analizując dostosowywanie i wprowadzanie na rynek specjalistycznych systemów ogrodzeń, kontroli dostępu i detekcji. Dzięki wysokiej jakości dobieranych materiałów w stu procentach gwarantuje pełne zabezpieczenie zewnętrzne, z przeznaczeniem dla obiektów przemysłowych i infrastruktury publicznej, ale również dla budynków prywatnych posesji. Opcje te sprawdzają się także w przypadku terenów leśnych oraz skupisk zwierząt. W podobny sposób skonstruowane są rusztowania fasadowe, np.

te z firmy Arad: http://www.arad.pl/rusztowania-fasadowe. Często mają one także drabiny zainstalowane między poziomami zatem prace da się prowadzić na kilku wysokościach jednocześnie. To jest niezwykle ważne chociażby dla konserwatorów zabytków. Na fasadzie czasem jeden ozdobny motyw nad którym pracuje jedna osoba ciągnie się przez wiele metrów w pionie i przydatna jest możliwość błyskawicznego i bezpiecznego poruszania się pomiędzy platformami.
rusztowania
Napisał: ARAD
Na podstawie: ARAD
W pracach postępujących szybko i prowadzonych w pomieszczeniach doskonale zdają egzamin rusztowania jezdne oraz ogrodzenia. W bardzo wysokich pomieszczeniach, w których żadna drabina nie wystarczy musimy postawić rusztowanie.

Gdy odbywa się tam zaledwie na przykład malowanie ścian – dzieje się to szybko i rusztowanie trzeba przemieścić. By nie trzeba było go rozkładać wykorzystuje się właśnie rusztowania z kółkami. Oczywiście, kiedy znajduje się na nich jakaś osoba są dobrze zabezpieczone wspornikami i hamulcami, zatem stoją stabilnie. Możemy je jednak przestawić szybko i bezpiecznie. W tego typu pracach rusztowania przejezdne oraz szalunki są niezawodne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-27 07:24:02
Tagi: drabiny, elewacji, kolory ścian