Komfort przestrzeni i gustowne pomieszczenie – drzwi jakich nie znasz

Drzwi INVADO
Napisał: Intro Media
Na podstawie: Intro Media
Drzwi są bardzo ważnym elementem każdego mieszkania. W zależności od ich umiejscowienia, różnicuje się ich zadanie, a co z tym związane wygląd i tworzywo, z którego są zrobione. Drzwi zewnętrzne, prowadzące do wnętrza domu, muszą być bardziej trwałe. Niezwykle ważną rolę spełniają tu zamki jak również wszystkie zabezpieczenia przed włamaniem. Z tej przyczyny takie są zrobione z grubych, odpornych tworzyw. Listwy przypodłogowe to jeden z drobnych elementów, którego zmiana nie jest kosztowa a efektowna jak najbardziej.

Firmy oferuję setki różnych modeli od tych najbardziej klasycznych po te bardzo odważne i designerskie. Najczęściej są one jednak nacechowane klasyczną architekturą oraz rozwiązaniami które już się sprawdziły. Listwy Prestige to linia produktowa skierowana do Klientów szukających estetyki i oryginalności w jednym. Doskonale komponują się one z barwą ścian i przede wszystkim są wykonane z solidnego materiału – płyty mdf – która zapewnia solidność i praktycznie brak kosztów eksploatacyjnych. Możemy także pokusić się o drzwi drewniane. Mimo mimo iż obecnie drzwi produkowane z tworzyw sztucznych kuszą swymi atrakcyjnymi cenami, nie będą one mogły nigdy całkowicie wyprzeć z rynku drzwi drewnianych.

Drzwi drewniane posiadają bowiem zalety, których inne materiały nigdy nie będą potrafiły zapewnić swoim przyszłym właścicielom. Podstawową zaletą drzwi drewnianych jest ich wytworny, wyszukany wygląd oraz zawsze modny styl.
drzwi
Napisał: RuckZuck
Na podstawie: http://echopr.pl/PRASA
Zabarwienia, w jakich jest nam dane obecnie wybrać drzwi drewniane, są wręcz nieograniczone. Tak więc nie rezygnując ze swoich zamierzeń oraz pomysłów zawsze możemy dopasować drzwi wewnętrzne do stylu jaki preferujemy w mieszkaniu. Kolejną zaletą jest również duża trwałość wyrobów drewnianych, które jednocześnie bez problemu można odnowić. Drewno to urok, ciepło, ponadczasowość, a także materiał w całości ekologiczny.

Drzwi przesuwne firmy Invado to system drzwi który znajduje się już w niejednym mieszkaniu o małym metrażu. Jego główną zaletą jest oszczędność miejsca. Kiedy zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, np. poprzez wstawienie mebli, wybierając takie drzwi nie ma problemu aby zaraz przy nich coś postawić. Mechanizm zapewnia chowanie się płyty bezpośrednio do ościeżnicy. Systemy przesuwne mają zastosowanie praktycznie do każdego rodzaju drzwi.

Wymiary skrzydła do tego systemu są takie same jak do systemu naściennego. Dzięki małym rozmiarom, drzwi nie dominują w pomieszczeniach, dopełniając tylko jego aranżację. Zdecydowanie polecane są one również do mieszkań w których żyją osoby niepełnosprawne. Ościeżnice to po prostu futryny. Absolutnie niezbędny nabytek przy wymianie. Mają być dopasowane parametrami i odcieniem do posiadanych skrzydeł drzwiowych. Porządne futryny różnych typów kosztują od 200 złotych. Droższe typy, cechujące się chociażby ognioodpornością, wymagają poważniejszych kwot – od 600 złotych wzwyż. Na tym towarze jednakże nie warto oszczędzać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-05 07:49:15
Tagi: drzwi, zamki, Płyty MDF, styl, drewno